Dermokosmetyki dla skóry problemowej

Marka Pharmaceris to bezpieczne, specjalistyczne kosmetyki apteczne umożliwiające pielęgnację i wspomaganie leczenia najczęstszych problemów skóry.

Dermokosmetyki Pharmaceris zostały stworzone przez zespół ekspertów, którzy łącząc dermatologiczne rozwiązania z zaawansowanymi formułami kosmetycznymi, stworzyli preparaty z myślą o różnych, a jednocześnie najbardziej wymagających, typach skóry problemowej.

Usystematyzowane w 13 linii, tworzą kompleksowe programy pielęgnacyjne o udowodnionej, wysokiej skuteczności i potwierdzonym bezpieczeństwie. Wszystkie formuły zostały poddane badaniom dermatologicznym, a wybrane serie również badaniom klinicznym na osobach z problemami skóry, w niezależnych instytutach badawczych i szpitalach. Dermokosmetyki Pharmaceris są HIPOALERGICZNE, nie zawierają PARABENÓW, BARWNIKÓW, ALERGENÓW, MYDŁA, SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH, SLS, SLES.

Pharmaceris – marka godna zaufania

Dowodem uznania wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa preparatów marki Pharmaceris są od lat miliony wiernych i zadowolonych konsumentów, a także wysoki poziom zaufania do marki lekarzy specjalistów: dermatologów, pediatrów i farmaceutów, ginekologów i położnych, którzy polecają ją swoim pacjentom.

Specjalistyczne dermokosmetyki Pharmaceris wielokrotnie uzyskały prestiżowe nagrody i wyróżnienia zarówno na polskich, jak i zagranicznych rynkach.

Hipoalergiczne. Potwierdzona wysoka skuteczność i bezpieczeństwo. Polecane przez dermatologów.